Vážení zákazníci,
objednávky přijaté do 13.12.2018 se pokusíme vyexpedovat v tomto roce. Objednávky přijaté po tomto termínu budou expedovány až začátkem příštího roku. Důvodem je inventura skladových zásob a následující svátky.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň projevenou v tomto roce a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a vše dobré do nového roku.

Ľubovník vňať

názov drogy po latinsky : Herba hyperici
materská rastlina po slovensky : Ľubovník bodkovaný
materská rastlina po latinsky : Hypericum perforatum
baleniecena za kuspočet
   50 g   
   0,96 €       
   200 g   
   3,36 €       
   1000 g   
   14,12 €       
Cena je uvedená vč. DPH 20 % a bez prípadnej zľavy.
Chcete iné množstvo ?

popis a tradičné použitie

Ľubovník sa používa pri rôznych nervových poruchách, ako sú neurózy, depresie, melanchólia alebo migrény. Tiší žlčníkové a žaludočné ťažkosti, mierni podráždenosť a nespavosť. Zvonka má hojivý a protizápalový účinok,a preto sa používa na kloktanie a omývanie infikovaných rán

Nálev pripravíme z 1 kávovej lyžičky, ktorá sa zaleje 1/4l vriacej vody a necháme 5 - 10 minút vylúhovať v prikrytej nádobe. Nevaríme, pijeme teplé 2x denne.

Táto bylina je známa tiež pod názvami bylina svätého Jána, čarovník, červeňí zvonček, červený Zvonček, dieravec, drésalka, drezálka, kivník, komadier, koreň matky božej, koreň Matky Božej, kozmadiner, krížek, krv svätého Jána, krvavník, kvieťa Panny Márie, láskavec, ligurček, ľubček, ľubenička, ľubeník, ľubočník, ľubovník bodkovaný, ľúbovník bodkovaný, milovník, postrielanec, postrielanec, priestrelavec, prostrielanec, rusohlavec, Svatojánska zelina, svätojánska bylina, svätojánska zelina, šťastná zelina, traslička, trezalka, trezalka bodkovaná, trezalka obecná, trezalka obyčajná, třezalka, třezalka obecná alebo zvonček.

nájsť v sortimente nájsť v sortimentevytlačiť stránku
© 2007 - 2018  PredajBylín.sk  & ProdejBylin.cz, všetky práva vyhradené.
vyhledat