Vážení zákazníci,
objednávky přijaté do 13.12.2018 se pokusíme vyexpedovat v tomto roce. Objednávky přijaté po tomto termínu budou expedovány až začátkem příštího roku. Důvodem je inventura skladových zásob a následující svátky.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň projevenou v tomto roce a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a vše dobré do nového roku.

Noni plod mletý

materská rastlina po slovensky : Morinda citrusolistá
materská rastlina po latinsky : Morinda citrifolia
baleniecena za kuspočet
   50 g   
   3,92 €       
   200 g   
   12,76 €       
   1000 g   
   50,12 €       
Cena je uvedená vč. DPH 20 % a bez prípadnej zľavy.
Chcete iné množstvo ?

popis a tradičné použitie

Rastliny Noni sú považované v oblastiach juhovýchodnej Ázie za posvätné. V Indii veria, že ak ju človek konzumuje pravidelne, dožije sa sto rokov. V krajinách prirodzeného výskytu sa Noni používa tiež v rade indikácií, napríklad ako tonikum (Čína, Japonsko, Hawaii), na liečbu očných problémov, kožných rán a abscesov, problémov ďasien a krku, chorôb dýchacieho ústrojenstva, zápchy, horúčky (tichomorské ostrovy, Havaj ), na liečbu bolestí žalúdka a popôrodných bolestí (Marshallove ostrovy). Plody Noni predbehne väčšinu obdobných bylín vysokým obsahom vlákniny, vitamínov (najmä C a B3 - niacín), minerálov a stopových prvkov (Fe, K). Obsah enzýmov je dokonca 800x väčší než u ananásu. Prakticky sa jedná o prírodný enzymoterapeutický preparát, harmonizujúci väčšinu orgánových sústav (dokonca vrátane psychiky). Obsahové látky vykazujú tiež protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové účinky. Avšak v rámci zachovania objektivity podotýkame, že často zmieňované protinádorové účinky Noni neboli v skutočnosti nikdy preukázané.

Spravidla sa prášok rozmieša v nejakom nápoji, alebo sa prehltne jedna kávová lyžička drogy a zapije sa. Noni sa používa v dennom množstve cca 1,5 gramu, počet dávok nie je rozhodujúci. Vzhľadom na obsah účinných enzýmov je vhodné aplikovať Noni nalačno (hodinu pred jedlom alebo dve hodiny po ňom).

Táto bylina je známa tiež pod názvami Noni, Indiánska moruša, Nunaakai alebo Mengkudu.

nájsť v sortimente nájsť v sortimentevytlačiť stránku
© 2007 - 2018  PredajBylín.sk  & ProdejBylin.cz, všetky práva vyhradené.
vyhledat